ZOO Dvůr Králové a Český rozhlas Hradec Králové vyhlašují soutěž o jméno samce volavky rusohlavé

  •  Zoo nedávno informovala o dobrodružném cestování samečka volavky rusohlavé, který 26. srpna 2011 neplánovaně opustil její areál. Po dlouhém a nebezpečném putování po Česku byl odchycen a 21. 12. 2011 dovezen zpět. To, že v přírodě přežil bez zdravotní úhony je téměř zázrak a tak si určitě zaslouží hezké jméno.

     Návrhy na jméno volavky lze posílat do 12. 2. 2012. Soutěž, kterou společně vyhlašují ZOO Dvůr Králové a Český rozhlas Hradec Králové, bude vyhodnocena v pořadu Českého rozhlasu HK Radioporadna, dne 23. 2. 2012. Autor vybraného jména se může těšit na obrazovou encyklopedii Příroda, kterou jako hlavní cenu věnuje Knižní klub a dárky od zoologické zahrady i Českého Rozhlasu. Návrhy na jméno se posílají na mail: propagace@zoodvurkralove.cz, s názvem předmětu „volavka“, popř. písemně na adresu Český rozhlas Hradec Králové, Havlíčkova 292/1, 500 02 Hradec Králové. Účastníci mohou zaslat pouze jeden návrh jména, který by měl být odůvodněn a nejlépe souviset s dobrodružným zážitkem volavky. 

KATEGORIE ZPRAVODAJSTVÍ

Vyhledávání

Přihlášení uživatele

 
Zapomenuté heslo
Ještě nemáte svůj uživatelský účet a rádi byste diskutovali nad zveřejněnými reportážemi a účastnili se našich soutěží o hodnotné ceny?
Založte si účet ZDE