Nový autodrom Czechring je v plném provozu

 •  Svodidla, lemovací čáry a poslední úpravy tratě a bude možné odmávnout startovní vlajku na Rallyshow 2011. Tak takto zahájil 17. září ve FESTIVALPARKU nový český autodrom CZECHRING svůj provoz.

   Sešli se zde přední jezdci rally a závodníci s formulovými i okruhovými auty. V programu nechyběly historické závodní motocykly, driftaři a na šotolinové trati zaburácely buginy, offroady i dakarská tatra a na celou show se přišlo podívat 9000 návštěvníků.

  Video z akce: www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=86wXLHbLwmA.
  Na začátku října se na okruhu CZECHRING uskutečnil poslední letošní závod Českého mistrovství závodů automobilů do vrchu. Nejen zájem o novou trať, ale také poslední možnost získat pěkným umístěním body do závěrečné klasifikace ČM ZAV byly důvody nabité startovní listiny a dvou napínavých závodů.
  Autodrom Hradec Králové – CZECHRING je umístěn v areálu FESTIVALPARK na letišti v Hradci Králové a je moderní závodní dráhou, která nabízí dva základní okruhy A a B pojízdné v obou směrech s možností dalšího prodloužení a napojení na nezpevněné plochy. Autodrom se může pyšnit mimoúrovňovým křížením, které pokrývá stejně, jako oba okruhy, asfaltový povrch.
  Více informací o okruhu, možnosti rezervace a cenách najdete na: www.czechring.cz.

KATEGORIE ZPRAVODAJSTVÍ

Vyhledávání

Přihlášení uživatele

 
Zapomenuté heslo
Ještě nemáte svůj uživatelský účet a rádi byste diskutovali nad zveřejněnými reportážemi a účastnili se našich soutěží o hodnotné ceny?
Založte si účet ZDE