Muzikál Mrazík na ledě v Hradci Králové

  •  Pohádka pro celou rodinu opět na zimních stadionech.Ruská filmová pohádka Mrazík tvoří po léta neodmyslitelnou součást českých televizních vánoc.Každoročně dokázala přilákat ke sledování miliony našich dětí i jejich rodičů a patří po generace k nejoblíbenějším pohádkám vůbec.Obrovská popularita této pohádky se stala inspirací k jejímu přepracování do podoby pohádkového muzikálu na ledě. Rodiče si připomenou notoricky známé,kouzelné dílko, z něhož často dokonce citují a dětem tato klasická pohádka,umocněna atraktivností zpracování,vyplní mezeru v současné nabídce produkcí pro malé diváky.

     Úžasný Mrazík jako výpravná bruslařská show s nejlepšími bruslaři z Česka a Slovenska je tady. Nejslavnější pohádka českých vánoc zpracovaná do atraktivní podoby muzikálu na ledě s nádhernou hudbou a dech beroucími krasobruslařskými čísly. Poprvé u nás uvidíte animované videoprojekce do ledu a na obrovské plátno tvořící scénu a dokreslující pohádkovou atmosféru příběhu.

    Nastěnka v březovém hájku, loupežníci v temném lese, Mrazík ve vánici a zachumelené zimní krajině, baba Jaga s chaloupkou na kuří nožce skončí opravdu v rozžhavené peci, Ivánek s Nastěnkou zamilovaně tančí na louce plné slunečnic a vlčích máků – to je jen část nádherných pohyblivých obrazů, v nichž krasobruslaři vypráví příběh pohádky o Mrazíkovi. Hudbu složil Nikolaj Budaškin a Boris Urbánek. Písně nazpívala řada pěveckých hvězd v čele s Karlem Gottem a Ivetou Bartošovou . Dialogy namluvili přední čeští herci v čele s Jiřinou Bohdalovou jako vypravěčkou. Diváky pobaví v postavě baby Jagy živě  Vilém Čok v alternaci s Ivo Martákem. Mistrovské krasobruslení předvádí Otto Dlabola a Kateřina Beránková v rolích Ivánka a Nastěnky a další vynikající bruslaři v choreografii Františka Blaťáka a režii Martina Čičváka.Turné bylo zahájeno 22.10.2011 v Ostravě – následují představení  v dalších městech ČR.Turné vrcholí 10.12.2011 v Praze.Více informací na www.mraziknalede.cz. 

KATEGORIE ZPRAVODAJSTVÍ

Vyhledávání

Přihlášení uživatele

 
Zapomenuté heslo
Ještě nemáte svůj uživatelský účet a rádi byste diskutovali nad zveřejněnými reportážemi a účastnili se našich soutěží o hodnotné ceny?
Založte si účet ZDE