Městský ples 2012

 •  Statutární město Hradec Králové, Hradecká kulturní a vzdělávací společnost a Kongresové centrum ALDIS pořádají v sobotu 21. ledna 2012 již dvanáctý „Královéhradecký městský ples“.  

   
   Tato prestižní společenská událost, která bude probíhat v prostorech Kongresového centra Aldis, začíná ve 20 hodin a nabízí pestrý kulturní program až do 3. hodiny ranní. Po slavnostním zahájení otevře plesové dění již tradičně Filharmonie Hradec Králové. O předtančení na Velkém i Malém sále se postarají několikanásobní mistři České republiky a vicemistři světa MTC KROK Hradec Králové a T-BASS Hradec Králové, jakož i dvě mažoretkové formace z našeho regionu.

  Proud dobré a vkusné zábavy na Velkém sále odstartuje dvěma vstupy LEONA MACHÁLKOVÁ za doprovodu a následně alternace orchestru JH BIG BAND Hradec Králové se svými sólisty. Nato převezme štafetu KOPLAHO BAND z Týniště nad Orlicí, aby se pak hodinu před půlnocí se na scéně objevil JANEK LEDECKÝ.

  Malý sál bude po předtančení MTC KROK patřit kapele MARATHON BAND Zlín.

  Labský sál bude po celou dobu plesu v režii diskžokeje Pavla Ferbase. Bohatou nabídku gastronomických specialit v restauraci Aldis zpříjemní náladové klavírní variace Vladimíra Župana. Ve foyeru bude probíhat salsa párty v podání skvělého seskupení Los Del Caiman spolu s výukou tohoto moderního tance v režii taneční školy BONSTEP.

  Vstupenky na tento reprezentační ples si lze zajistit v Informačním centru na Gočárově třídě v Hradci Králové.

KATEGORIE ZPRAVODAJSTVÍ

Vyhledávání

Přihlášení uživatele

 
Zapomenuté heslo
Ještě nemáte svůj uživatelský účet a rádi byste diskutovali nad zveřejněnými reportážemi a účastnili se našich soutěží o hodnotné ceny?
Založte si účet ZDE