14. kolo - FC Hradec Králové vs. SK Slavia Praha

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
  • Nainstalujte si prosím aktuální verzi Flash přehrávače

Get Adobe Flash player

21.11.2011

Pod lízátky se odehrál zápas dvou poločasů, první s minimálním počtem šancí na obou stranách, druhý s velkou převahou domácího celku.

Zpočátku utkání se oba týmy spíše oťukávali. První šance přišla až v 22., kdy Poděbradský zacentroval, ale hlavička Pavla Černého skončila vysoko nad. O pět minut později sklepl Pávek Hochmeisterovi a ten z 20 metrů minul. Slavia se k ohrožení hradecké svatyně prakticky nedostala. Až přišla 44. a velká chyba Jirky Janouška. Ten poslal nepřesnou malou domů přímo na kopačky dotírajícího Hlouška, který se probojoval do hradeckého vápna, kde ho chybující Janoušek fauloval. Z nařízené penalty se Pospěch nemýlil a poslal „sešívané“ do vedení 0:1. To byl pro celý stadion šok a každý očekával, co se v druhém poločase stane.

Inkasovaný gól však Votroky správně nabudil a již v 48. Dvořák tečoval Černého střelu po centru Štěpána a srovnal tak průběžný stav utkání na 1:1. V 56. měl šanci Vojtěch Štěpán, ale jeho střelu jeden z obránců tečoval těsně mimo. V 65. Votroci opět rozvlnili slavistickou síť po střele Dvořáka, ale tentokrát jim gól nebyl uznán pro ofsajd. V 85. se prezentoval krásným zákrokem domácí brankář Koubek, ale již před tím se ozvala píšťalka rozhodčího, který hru přerušil pro ofsajd. V poslední minutě mohli přeci jen domácí strhnou vítězství na svoji stranu, ale střídající Schwarz trefil přímo do náruče Čontofalského a nepřímý kop Hochmeistera skončil těsně nad brankou Slavie.

Dnešní utkání, hlavně druhý poločas, se přítomným divákům líbil a jak řekl domácí trenér na pozápasové tiskové konferenci: „Remíza je pro dnešní utkání spravedlivá.“

Líbila se vám tato reportáž? Podělte se o ni!

Přidat tuto reportáž na:Přidat k FacebookPřidat k TwitterPřidat k MySpacePřidat k Google Bookmarks

Přejete si odkaz na toto video umístit na své stránky?
Zkopírujte jednu z níže uvedených variant do kódu Vašich stránek:

Vyhledávání

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo
Ještě nemáte svůj uživatelský účet a rádi byste diskutovali nad zveřejněnými reportážemi a účastnili se našich soutěží o hodnotné ceny?