YAMATO – The Drummers Of Japan

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
 • Nainstalujte si prosím aktuální verzi Flash přehrávače

  Get Adobe Flash player


  25.1.2013

   Japonský bubenický soubor YAMATO je proslulý a ani u nás, v ČR už ho není třeba více představovat! Téměř všechna show, která s nimi agentura Pragokoncert na jaře 2008, 2009, 2011 a 2012 po celé ČR naplánovala a odjela, byla beznadějně vyprodána a bubeníci svým energickým, fascinujícím vystoupením doslova a do písmene české publikum nadchli. Jejich strhující show Heartbeat Shin-on, Matsuri - Fiesta či Gamushara - The beat of Courage byla naprosto jedinečným zážitkem a soubor sklidil ohromné ovace. 
  Vyprodané sály jsou vždy tím nejlepším impulsem a inspirací k neustálému zlepšování a tréninku, a také k tvorbě nových představení. Bubeníci ve své domovské vesnici Nara v japonských horách poctivě cvičili a zdokonalovali tělo i ducha, aby byla jejich nejnovější, rázná a neuvěřitelně silná show Rojyo - The beat on the road dovedena k naprosté dokonalosti! 
  Na jaře 2013 se bubeníci vydávají na další mega turné po ČR! Čeká nás 9 neuvěřitelných show! Bubeníci opět slibují nezapomenutelný, inspirující a velmi intenzivní zážitek. Prožijete s nimi až pohádkově jemnou a čistou odezvu padajícího deště, přes rytmické, veselé pasáže dýchající radostí ze slunce, ze hry a ze zdravého pohybu až po silnou, běsnící bouři excelující v zběsilosti mládí. Přidejte se na cestu rytmu a radosti ze života.

Líbila se vám tato reportáž? Podělte se o ni!

Přidat tuto reportáž na:Přidat k FacebookPřidat k TwitterPřidat k MySpacePřidat k Google Bookmarks

Přejete si odkaz na toto video umístit na své stránky?
Zkopírujte jednu z níže uvedených variant do kódu Vašich stránek:
YAMATO – The Drummers Of Japan
YAMATO – The Drummers Of Japan

KATEGORIE ZPRAVODAJSTVÍ

Vyhledávání

Přihlášení uživatele

 
Zapomenuté heslo
Ještě nemáte svůj uživatelský účet a rádi byste diskutovali nad zveřejněnými reportážemi a účastnili se našich soutěží o hodnotné ceny?
Založte si účet ZDE