Czech Truckfest 2011

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
 • Nainstalujte si prosím aktuální verzi Flash přehrávače

  Get Adobe Flash player


  21.9.2011

  Autodopravcům pak Truckfest nabízí ideální možnost prezentace firmy. Ve výstavním sektoru můžete navštívit expozice užitkových vozidel, pohonných hmot, pneumatik a náhradních dílů. Nenechte si také ujít neobyčejnou prohlídku klasických amerických trucků, které přijedou opět i ze zahraničí. V tombole vstupenek můžete vyhrát i svezení v US trucku.

  V tradičním programu Truckfestu nechybí sprint na 220 metrů a jízda zručnosti. Prestižní soutěží bude opět soutěž o Nejhezčí truck.

  Pro diváky je k dispozici program plný doprovodných akcí pro celou rodinu. Přehlídka nejosvětlenějších trucků, největší představení RC modelů kamionů a stavebních strojů u nás včetně RC školky, kdy si sami můžete vyzkoušet ovládání těchto modelů. Z Holandska přijede neobyčejný RC model Peterbilt v měřítku 1 : 4. Dále představení závodních tahačů stáje Renault a Buggyra, terénní motokáry, atrakce pro děti i dospělé nebo večerní koncert.

Líbila se vám tato reportáž? Podělte se o ni!

Přidat tuto reportáž na:Přidat k FacebookPřidat k TwitterPřidat k MySpacePřidat k Google Bookmarks

Přejete si odkaz na toto video umístit na své stránky?
Zkopírujte jednu z níže uvedených variant do kódu Vašich stránek:
Czech Truckfest 2011
Czech Truckfest 2011

KATEGORIE ZPRAVODAJSTVÍ

Vyhledávání

Přihlášení uživatele

 
Zapomenuté heslo
Ještě nemáte svůj uživatelský účet a rádi byste diskutovali nad zveřejněnými reportážemi a účastnili se našich soutěží o hodnotné ceny?
Založte si účet ZDE